Temat
:
[VII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lechia Gdańsk, 26 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
Od: 05.2017
Offline
#
43
25.08.2017, 22:22
Z Lechią będzie BARDZO ciężka przeprawa. Jesteśmy zdziesiątkowani przez kontuzje, dodatkowo nasza obrona to tragedia. Lechia co prawda bez formy, ale siłę ofensywy ma teoretycznie piorunującą.
Remis wziąłbym z pocałowaniem ręki.
TIR_DO_SŁUBIC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TIR_DO_SŁUBIC
Znajdź inne posty napisane przez TIR_DO_SŁUBIC