|
Żurawski na pewno miał szansę osiągnąć więcej i zgadzam się, że talentu mu nie brakowało. Nie będę bezpośrednio porównywał z Robertem bo to bez sensu. Trzeba pamiętać, że Żurawowi w wieku 30 lat już się nie chciało w ogóle grać w piłkę i sam to powtarzał w wielu wywiadach. Leń i leser niestety. Ale, że talent miał na czołówke Europejską? Bez dwóch zdań. Podobnie Kosowski.
|