Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9257
Stary 25.08.2017, 15:55
Arked napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem polskie kluby ewidentnie nie radzą sobie z 37 kolejkową Ekstraklasą i europejskimi pucharami. Czy ktoś w ogóle zagrał dobrze w pucharach odkąd weszła ESA 37? Szczególnie kiepsko wyglądają początki sezonów.

Takie przedłużone granie wymaga znacznie wyższych standardów przygotowania fizycznego, opieki lekarskiej i "suplementacji". Inaczej wygląda to tak jak wygląda. Widocznie nikt u nas tego jeszcze dobrze nie opanował.

Pół Polski śmiało się z Kucharczyka po jego narzekaniach ale moim zdaniem wskazują one wyraźnie na to, że piłkarze zwyczajnie nie dają rady. Nie przy obecnym poziomie wytrenowania, przygotowania fizycznego i wsparcia lekarskiego jakiego udzielają im polskie kluby.
bez przesady , dla profesjonalnego sportowca to żaden problem
Odpowiedz cytując