Tak sie beda platac, ze skoncza w pierwszej trojce a znajac zycie to i o mistrza pewnie powalcza(o ile nim nie zostana).Skad wy takie teorie bierzecie to nie mam pojecia. Z kazdym z was chetnie na kase czy tam co innego sie zaloze o to, ze Legia skonczy w pierwszej trojce. Sa chetni?
