Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9256
Stary 25.08.2017, 15:40
Tak sie beda platac, ze skoncza w pierwszej trojce a znajac zycie to i o mistrza pewnie powalcza(o ile nim nie zostana).Skad wy takie teorie bierzecie to nie mam pojecia. Z kazdym z was chetnie na kase czy tam co innego sie zaloze o to, ze Legia skonczy w pierwszej trojce. Sa chetni?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 25.08.2017 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując