R33 napisał(a):

|
Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...
|
Jeszcze Handzlik, też genialny strateg jak widać zrobił świetny ruch.