Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12304
Stary 25.08.2017, 13:29
R33 napisał(a):Wyświetl post
Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...
Jeszcze Handzlik, też genialny strateg jak widać zrobił świetny ruch.
Odpowiedz cytując