|
Wydaje mi się, że nasz Krzyś to żaden Judasz tylko zwykły Jonasz.
Od momentu powrotu Krzysia do Wisły,nie wygraliśmy derbów - Krzysio odszedł i bach wygrana !!!
Krzyś poszedł do Legii dopiero co grającej w Lidze Mistrzów, w pucharowej części Ligi Europy i bach
Legia po raz pierwszy od 5 sezonów nie zagra w grupowych rozgrywkach europejskich pucharów....
Na dodatek z Ligi Mistrzów odpalił Legię mistrz Kazachstanu (K jak Krzysztof)
Szans na Ligę Europy pozbawił mistrz Mołdawii (M jak Mączyński)
Czyli żaden Judasz tylko Jonasz przynoszący pecha
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|