Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9252
Stary 25.08.2017, 09:13
Bedzie naprawde ciezko by Legia spadła
W sumie to jest malo realne, bo zawsze im pomoze komisja (L)igi czy inne. To jest klub ze stolicy z prawie 40 milionowego kraju, on musi byc w najwyższej lidze rozgrywkowej.
Ale fakt faktem maja kwas, bo kodziarz spłacił cały dług jaki miał.....zaciągając na to jescze bardziej niekorzystny kredyt do tej pory. Jak na super hiper biznesmena - strzał życia

Ostantio bylo glosno ze trener stulecia Jacek M. mial podpisac kontrakt do 2019. Oby nic sie nie zmienilo w tej materii - pasuje im ten bezpłciowy siwy Jacek. Tamten sezon przejechal na farcie bo mial Odzidze ktory robil mu cala robote, teraz takiego typa nie ma, to chlopy nei wiedza w ktora strone biegac. Liczyli ze Maka im bedzie robił gre, ale okazalo sie ze super chleba jak Odzidza z tej mąki to nie bedzie .....

A tak sie balem ze odskoczą lidze na lata świetlne po tych hajsach z Ligi Czempionsów...Dorze ze zycie zweryfikowalo, odszedł ten ktory wkladał serce w klub, a został ten co wkłada chuja Perfekto
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując