Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9251
Stary 25.08.2017, 08:39
Gadanie o spadku Legii to tak samo jak gadanie o naszym spadku rok temu. Bzdura na biegunach.

Są w czubie tabeli i nawet jak nie będzie kasy to niejeden mecz jeszcze wygrają. To jest stolica - znajdzie się 100 mniejszych firm, które będą się reklamować na stadionie, gadżetów sprzedają 100x więcej niż my, ludzi też chodzi na mecze więcej. Tam zawsze będzie kasa.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując