johny96 napisał(a):

|
W przyrodzie nic nie ginie i równowaga musi być. W tamtym sezonie krawaciarze mieli niemożliwego farta i dostali się do LM. Teraz zabrakło umiejętności i farta.
|
Serio? Farta im zabrakło?
Buców i o LM i o LE losowali. Byli po prostu słabiutcy.