Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12300
Stary 24.08.2017, 20:24
R33 napisał(a):Wyświetl post
Był jakiś piłkarz u nas który dobrze wyszedł na takim transferze? Dolha nie dość, że nic nie wygrał to jeszcze wyjechał po sezonie, Cierzniak co prawda nabił sobie CV no ale i tak był tylko rezerwowym (a raczej był ściągany na pierwszego bramkarza jak dobrze pamiętam). I teraz Krzysiu...
Nabił sobie 8 w Dortmundzie...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując