Kocur napisał(a):

Zawsze jak po końcu umowy sprzedawałem swoje telefony to najpierw kasowałem ręcznie wszystkie kontakty, sms, konta gmail itp - a potem przywracałem ustawienia fabryczne.
Pewnie kumaty gość by jakoś te dane odzyskał - ale jakoś zawsze kładłem na to lachę.
|
Do tego 99% ludzi kupuje telefon używany by z niego korzystać, nie ma nawet w planach odzyskiwać danych.