|
Jak umiesz kupić karnet, to pewnie umiesz też czytać. Przeczytaj jeszcze raz sobie komunikat klubu i raczej masz jasno napisane, jak sytuacja wygląda.
Nie byłeś - wchodzisz, byłeś - doping pod C.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.08.2017 o godz. 17:45.
|