czaro napisał(a):

|
Ale raz na jakiś czas spółki wypłacają akcjonariuszom dywidendę, nieprawdaż?
|
Pytanie czy Wisła SA wypracowała zysk i czy walne zgromadzenie akcjonariuszy podjęło decyzję o jej wypłacie zamiast np. przenieść na kapitał zapasowy?
Ja nie wiem czy Wisła SA miała zysk za 2016.