Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24165
Stary 24.08.2017, 12:28
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
...
A przepraszam. Dlaczego mi mowisz, ze mam wziasc cos na wstrzymanie? Rownie dobrze moge napisac, bys to ty zaprzestał wypisywac bzdury o atmosferach w szatni. Strzelam w ciemno,ze od szatni tos Ty widzial tylko drzwi ale w relacji c+...
Napisales bzdure to ci ją wytykam. Podalem Ci przyklad, jeden z wielu na to ze gadasz glupoty a ty dalej ze to slabe. Wiec podaj łaskawie przykład to tej swojej śmiesznej tezy.

Ja rozumiem ze pewne sprawy postawiane czarno na białym bolą i uwypuklają czyjąś głupotę. Jednak zapewniam, to nic osobistego. Dlatego ze swojej strony moge tylko zaapelować o rozsadek....Wiem, ze w obecnych czasach takie zachowania próbuje sie sprowadzac do faszyzmu czy fanatyzmu. Po prostu sa ona nie wygodne dal ludzi, którzy samozwańczo mienia się obiektywnymi.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując