Griszka30KR napisał(a):

A przepraszam. Dlaczego mi mowisz, ze mam wziasc cos na wstrzymanie? Rownie dobrze moge napisac, bys to ty zaprzestał wypisywac bzdury o atmosferach w szatni. Strzelam w ciemno,ze od szatni tos Ty widzial tylko drzwi ale w relacji c+...
Napisales bzdure to ci ją wytykam. Podalem Ci przyklad, jeden z wielu na to ze gadasz glupoty a ty dalej ze to slabe. Wiec podaj łaskawie przykład to tej swojej śmiesznej tezy.
Ja rozumiem ze pewne sprawy postawiane czarno na białym bolą i uwypuklają czyjąś głupotę. Jednak zapewniam, to nic osobistego. Dlatego ze swojej strony moge tylko zaapelować o rozsadek....Wiem, ze w obecnych czasach takie zachowania próbuje sie sprowadzac do faszyzmu czy fanatyzmu. Po prostu sa ona nie wygodne dal ludzi, którzy samozwańczo mienia się obiektywnymi.