Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24164
Stary 24.08.2017, 11:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Ktos napisale, ze jest hiszpańska atmosfera tylko.?
To niech miarą panującej atmosfery w druzynie, bedzie wymowna sytuacja z derbow. Gdzie Carlitos w tunelu przed pierwszym gwizdkiem ewidentnie szuka Malego...Gdy ten patrzy to Lopez Krzyczy : Mały Mały ! VAMOS !
To chyba ja pisałem i jeżeli ten przykład uważasz za dowód na super atmosferę w drużynie to trochę słabo,bo jakoś nie widziałem,ze Mały był tym mega pobudzony...Rozumiem jakby coś takiego padło w drugą stronę.Oczywiście nie twierdzę,że atmosfera w drużynie jest kijowa,tylko że ta super, tyczy się team-u hiszpańskiego.
Ostatniego zdania nie będę cytował,bo szkoda bezsensownego powielania i chociaż nie dotyczy mnie to trochę weź na wstrzymanie.Rozumie,ze to wynik krzyżówki ewentualnego napoju pory
Równie dobrze można powiedzieć ,że niektórzy mają klepki na oczach jeżeli chodzi o swoje wypowiedzi/oceny co tłumaczy fanatyczna ich postawa ,a ta nie ma raczej nic wspólnego z obiektywnością ,a często graniczy z głupotą....
Oczywiście to też nie do Ciebie
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując