siedzenaganku2 napisał(a):

|
Czemu mowicie tu o pilce noznej jak o fizyce kwantowej? Ze niby tak trudno pilke zrozumiec? A ci fachowcy w tv to oni sie znaja na pilce? Bo jesli sie znaja to ja sie tez znam. Interesuje sie tym sportem od dziecka, sledze go, i nie mowcie mi ze Malecki czy Boguski sa wazni w ukladance mimo slabej gry. Trener sie boi poprostu. I nie opowiadajcie mi tu jaka to pilka jest skomplikowana. Sami przeciez w nia potraficie grac
|
Oni tacy fachowcy w studiu jak nasi ligowcy i trenerzy na boisku. Dlatego nasza pilka klubowa to dno .
Tak, Ty rowniez możesz zostać trenerem ekstraklasowym...A w miedzy czasie, bierz narty i .......nij z mamuta na Velikance , bo skoki tez pewnie oglądasz wiec znasz je od podszewki
Masz racje, Kiko sie boi i dlatego wystawia tego a nie innego zawodnika. Tez bym sie bal gdyby zmiennik byl jeszcze slabszy
Ps:
Zycze wiatru pod narty i pamietaj o telemarku. Czyli wszystko juz wiesz, powodzenia.