ashkeczup napisał(a):

Hipoteza ma to do siebie, że wystarczą założenia, aby ją postawić. Ja zakładam dokładnie tak, jak piszesz w drugiej części swojego posta, bo na grę Boguskiego nie mogę patrzeć-naprawdę mam ochotę zamknąć oczy.
.
|
A ja natomiast zakladam, ze trudno dostrzec cos okiem laika. Tym bardziej, gdy sie ma ochote caly czas je zamknac.
Nawet kon w kopalni by sie wyjebal o tory.