|
Siemanko. Coś bardzo ważnego mi wypadło i nie dam rady pójść na mecz o 3. miejsce i finał siatkarskiego Euro (3 wrzesień - niedziela), mecze w Tauron Arenie (2 bilety blilsko siebie ale nie razem/z ewentualną zamianą miejsc w arenie nie będzie problemu). Zainteresowanych proszę o kontakt prv. Pozdrawiam
|