ashkeczup napisał(a):
|
Jak już sobie odpowiecie na pytanie, czy można grać gorzej niż obecnie Małecki i Boguski, to zastanówcie się, jak wygląda to z perspektywy tych młodych chłopaków
|
Identyczny tekst słyszałem jak nasi wygrali w cuglach CLJ i były wielkie fochy na forum czemu nikt ich nie wpuszcza w pierwszym składzie? że jak ci chłopacy muszą się czuć?

No to sobie popatrzcie, gdzie jest superstar Zając i reszta ferajny. Trener zawodników widzi codziennie na treningu, ufam jego ocenie. Oczywiście może błędnie ocenić kogoś możliwości, ale nie popadajmy w histerię bo "nasz pupil" nie gra
