Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24146
Stary 23.08.2017, 19:48
ashkeczup napisał(a):
Jak już sobie odpowiecie na pytanie, czy można grać gorzej niż obecnie Małecki i Boguski, to zastanówcie się, jak wygląda to z perspektywy tych młodych chłopaków
Identyczny tekst słyszałem jak nasi wygrali w cuglach CLJ i były wielkie fochy na forum czemu nikt ich nie wpuszcza w pierwszym składzie? że jak ci chłopacy muszą się czuć? No to sobie popatrzcie, gdzie jest superstar Zając i reszta ferajny. Trener zawodników widzi codziennie na treningu, ufam jego ocenie. Oczywiście może błędnie ocenić kogoś możliwości, ale nie popadajmy w histerię bo "nasz pupil" nie gra
Ostatnio edytowane przez silver03 : 23.08.2017 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując