Karherop napisał(a):

Ja mam swoją teorię, którą zresztą można podeprzeć wieloma dowodami.
Mianowicie.
Żaden trener nie stawia na najlepszych zawodników jakich ma do dyspozycji. Stawia na takich jacy pasują do jego autorskiej koncepcji zespołu i do których ma największe zaufanie.
|
Ale takie jest święte prawo trenera. On odpowiada za wyniki zespołu swoją głową. Jak na razie te wyniki są, one go bronią. Nie broni go jednak, zdecydowanie, brak jakiegokolwiek stylu.
Karherop napisał(a):

|
Kiko przywiązuje się do nazwisk, dając komuś za darmo (lub za zasługi - co też jest błędem) pierwszy skład i kto sądzi inaczej ten patrzy na świat przez różowe okulary.
|
To już jest problem, poważny z resztą.