Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79674
Stary 23.08.2017, 18:55
arti napisał(a):Wyświetl post
Mówimy o lecie 2008, a wtedy (...) Niedzielan który nic nie grał po więzadle, wrak Dawida, już bez Paulisty i Ćwielonga
Przyjmowałbym jednak, że transfer nie decydował się w letnim okienku, skoro RL już 18 czerwca był zgłoszony jako zawodnik Lecha.

Co do Twoich odczuć - zapewne każdy tak czuł, w tym ja także. Trudno żeby było inaczej w przypadku młodego Polaka, króla strzelców 1 ligi.
Odpowiedz cytując