arti napisał(a):

|
Mówimy o lecie 2008, a wtedy (...) Niedzielan który nic nie grał po więzadle, wrak Dawida, już bez Paulisty i Ćwielonga
|
Przyjmowałbym jednak, że transfer nie decydował się w letnim okienku, skoro RL już 18 czerwca był zgłoszony jako zawodnik Lecha.
Co do Twoich odczuć - zapewne każdy tak czuł, w tym ja także. Trudno żeby było inaczej w przypadku młodego Polaka, króla strzelców 1 ligi.