Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24138
Stary 23.08.2017, 17:21
Odpuściłem na chwilę dyskusję, bo niektórzy mają niestety zakute łby. Jak już sobie odpowiecie na pytanie, czy można grać gorzej niż obecnie Małecki i Boguski, to zastanówcie się, jak wygląda to z perspektywy tych młodych chłopaków i z perspektywy Patryka i RB9. Wygląda to tak, że stara gwardia może się przewracać o własne nogi, a młodzi nie dostaną szansy, chociażby wymiotowali z przemęczenia na treningach i objeżdżali w gierkach po pięciu chłopa. Jeśli doświadczeni gracze dają tak znikomą jakość, to należy im pokazać, że nie są świętymi krowami, a także młodym, że mogą rzeczywiście powalczyć o pierwszy skład. U Smudy też grały nazwiska.
Odpowiedz cytując