!!IRIVER!! napisał(a):

|
I to może być problem Kiko w nieco dalszej perspektywie - zrażanie się do niektórych nazwisk i przywiązywanie do innych. Tak jest dzisiaj przywiązany do Boguskiego i Małeckiego, że nawet jak grają bucówkę, to nie zmieni ich na Kostala - choćby po to, żeby udowodnić sobie czy innym (Dukatowi/kibicom), że to on ma w jego temacie rację. Nie mówię, żeby robić od razu po 5 roszad w składzie, jak to z różnych powodów było ostatnio, ale ostentacyjne olewanie grajka na dłuższą metę może przyczynić się do utraty zaufania wobec trenera.
|
Jeżeli Cię dobrze rozumiem Kiko ma wpuścić słabszego zawodnika za lepszego świadomie sabotując grę drużyny żeby kilku trollom coś udowodnić?! Długo nad tym myślałeś?
A nie, przepraszam, Kostal przecież jest lepszy, już przygotowany, od razu pierwszy skład! Normalnie Messi trybun!