Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24129
Stary 23.08.2017, 12:21
Ekhm.... A gdzie wy tutaj widzicie sodówkę?
„Zagraliśmy dobrze piłką, utrzymywaliśmy się przy niej dosyć długo. Nie dało nam to jednak wiele okazji strzeleckich i dlatego trudno mówić o wygranej. Do tej pory nie graliśmy dobrze, ale udawało się wygrywać. Jestem bardzo zły z tego powodu, bo najważniejsze dla trenera jest zdobywać punkty w każdym meczu”

Po wygranych derbach miał powiedzieć, że nawet remis nas zadowoli? Drużyna w gazie, a trener ma mówić o jakichkolwiek punktach? Gdyby tak powiedział, pół forum by go chciało zjeść za brak ambicji.

Do Rumaka, a zwłaszcza Probierza, którego ego przebija powłokę ozonową, Kiko ma baaardzo daleko.

A na koniec Kostal. Kostal to, Kostal tamto. Kostal nie jest gorszy. Kostal jest lepszy. Myśmy kupili Neymara, że nam od razu będzie wygrywał mecze czy kogoś, kto ma być "melodią przyszłości"?

Co do roszad w składzie, to przed meczem musiał zrobić trzy: zastąpić Głowackiego, Veleza i Brleka. Weszli więc Arsenić, Basha i Ze Manuel. Widać też, że z nowych nabytków, najbliżej gry jest Halilović, który ma być następcą Brleka. Wojtkowski ma na pewno papiery na granie, ale też nie bez powodu odpalili go w Lipsku. Musi trochę popracować nad siłą, bo wystarczy, że jakiś obrońca przestawi go na początku meczu i gaśnie. W meczu z ZL mógł mieć okazję mierzyć się z Tosikiem. Aż strach myślśleć.

Generalnie, jeden przegrany mecz, a jojczeniem na forum można by obdzielić oba Kleparze, Imbramowski, Halę i kilka lokalnych targowisk.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując