|
Bardzo proszę Administrację forum czy też strony o w miarę bierzącą aktualizację , bo jeśli na głównej wiszą "newsy" z maja 2016, typu - czy bramkarz Wisły zagra dla Iraku albo--"nasze rezerwy", porażka w Chorzowie grudzień 2016 to każdy kto tu wejdzie pierwszy raz lub okazyjnie pomyśli że forum jest martwe.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|