Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24128
Stary 23.08.2017, 09:57
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
I to może być problem Kiko w nieco dalszej perspektywie - zrażanie się do niektórych nazwisk i przywiązywanie do innych. Tak jest dzisiaj przywiązany do Boguskiego i Małeckiego, że nawet jak grają bucówkę, to nie zmieni ich na Kostala - choćby po to, żeby udowodnić sobie czy innym (Dukatowi/kibicom), że to on ma w jego temacie rację. Nie mówię, żeby robić od razu po 5 roszad w składzie, jak to z różnych powodów było ostatnio, ale ostentacyjne olewanie grajka na dłuższą metę może przyczynić się do utraty zaufania wobec trenera.
Dlatego uważam,że jest to trener z tendencja do lekkiego uderzania sodówki do głowy...Ma coś z Rumaka/Probierza. Jak można mówić po przegranym meczu,ze to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu,ze zmiennicy zastąpili tych których mieli...?Ja rozumiem,że nie można psioczyć na własnych zawodników,bo to grozi konfliktem ,ale bez przesady,chyba można to jakoś kulturalnie ując,np. niektórym zawodnikom brakuje jeszcze zgrania ,albo jakoś inaczej.Jak to się ma tez do wypowiedzi (kiedy już wiemy,ze będziemy osłabieni) interesują nas tylko/jedziemy po 3 pkt....?Jakby powiedział,że mimo osłabień będziemy starali się wywieźć korzystny rezultat,to trochę inaczej wygląda,tym bardziej jak dostają 3 bramki i nie zdobywając żadnej.Ktoś tu pisał o wspaniałej atmosferze w drużynie, póki co ja ją widzę w teamie hiszpańskim...
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 23.08.2017 o godz. 10:08.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując