|
spokojnie jeszcze na boksie dłuuuugo może zarabiać przyzwoity (ale oczywiscie juz nie kosmiczny) piniądz
jak jeszcze sa ludzie ktorzy chca placic za Salety nazwisko (dopiero co była walka Saleta-Adamek), to tym bardziej Szpilke
stawiam teze że Polsat by nieźle zarobił nawet na walce Szpilka-Gołota, jeszcze za 10 lat można Szpilke wystawić jakiemuś młodemu którego będą pompować, na te zasadzie jak podstawiono Gołote Adamkowi
|