Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 23.08.2017, 09:40
spokojnie jeszcze na boksie dłuuuugo może zarabiać przyzwoity (ale oczywiscie juz nie kosmiczny) piniądz

jak jeszcze sa ludzie ktorzy chca placic za Salety nazwisko (dopiero co była walka Saleta-Adamek), to tym bardziej Szpilke

stawiam teze że Polsat by nieźle zarobił nawet na walce Szpilka-Gołota, jeszcze za 10 lat można Szpilke wystawić jakiemuś młodemu którego będą pompować, na te zasadzie jak podstawiono Gołote Adamkowi
Odpowiedz cytując