|
Jak to nie byli zdecydowani?
Dukat miał takiego tweeta, że jak ileś retweetów będzie to go bierzemy.
Ja bym nie ryzykował na jego miejscu takiego zakładu? Po co robić z siebie pajaca, to był zakład, który on musiał wygrać.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|