Dzimi napisał(a):

Czyli Bednarz mu podziękował? Specjalista od cięcia kosztów.
Ciekawe jakby wyglądałby puchary w 2011 roku, gdyby w ataku był Brożek - Lewandowski. Zamiast Genkova.
|
Tak było, w lidze+ mówił o tym,że on woli płacić Pawłowi niż większą kasę lewemu