|
Z tego co pamiętam, to jednak chodziło o plac. Sezon wcześniej Brozio nastukał w lidze 23 bramki. Czały czas liczyliśmy na powrót Niedzielana, rozkręcał się Boguski, więc nikt nie był w stanie zagwarantować miejsca w wyjściowej "11" Lewemu.
A w pucharach w 2011 pewnie byśmy nie zobaczyli PB-RL, bo jeden z nich na 100% by został sprzedany przez Holendrów albo też odszedł wcześniej.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
|