Harcownik napisał(a):

Czy Kiko nie ma problemów z oceną? Nie wiem. Wiem że gołym okiem widać że Bartosz to toporny zawodnik, który bazuje na szybkości i dlatego jest groźny tylko jako zmiennik na końcówki. Nie ma kiwki, techniki, kondycji - żaden z niego skrzydłowy i żaden klasowy obrońca niestety.
Gołym okiem widać też że Mały i Boguś grają bardzo słabo, a dopóki nie spróbuje się Wojtkowskiego na skrzydle i Kostala na 10tce oraz skrzydle (tak jak ostatnio Bartosza, co najmniej 45 minut a nie 5 ostatnich), to nie wiadomo na co ich stać. Co innego trening, co innego mecz. Można być mistrzem jedynie treningu i na odwrót.
|
Widać Kiko w przeciwieństwie do twojego "gołego oka" ma okulary i może lepiej widzi na co kogo stać niż ty?
Już kiedy Kostal podpisywał kontrakt Junco powiedział że to piłkarz na przyszłość. Może faktycznie tak jest?
Wojtkowski z kolei grał na skrzydle w PP i był najsłabszy na boisku. Nie zaklinaj rzeczywistości. Nie twierdzę że Małecki czy Boguski mają dobre mecze ale dla mnie na ten moment z rezerwowych piłkarzy Bartosz wyraźnie lepszy niż Wojtkowski. Kostala widziałem zbyt krótko i nie mam zdania. Pozostaje mi wiara w decyzje Kiko.