brylant17 napisał(a):

|
Ee ale był w Lidze+ złotousty Jacek i powiedział,że woli płacić Brożkowi niż większe pieniądze Lewemu
|
ja mówię tylko o tym co sam przeczzytałem. slowa jacka mogły być tylko reakcją na to,że im Lewy odówił.nie chciał pokazać,że to zawodnik zrezygnowal z nich tylko,że oni z zawodnika.