Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5743
Stary 22.08.2017, 17:22
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post

Ktoś spróbuje wrzucić głaz do ogródka Junco, podniesie: VALENCIA! ECHEVERRIA! VIDEMONT! Okej. Tyle, że dwóch pierwszych nie miało szansy się wykazać. Videmont zasadniczo też, ale jednak miał te kluczowe dla wyników meczów asysty.

Junco > ........................ Valckx i reszta
W przypadku tych 2 pierwszych wystarczyło popatrzeć, jakie ilości jedzenia pochłaniają w trakcie meczu, w strefie VIP. W sumie niewiele to miało wspólnego z profesjonalną dietą. Coś jak Vadis na początku swojej przygody w Polsce, tyle, że akurat on później przemienił się w wybitnego lidera. W przypadku naszych gagadków, szansę na wniesienie czegoś w profesjonalnej drużynie były praktycznie zerowe.... odesłanie ich z klubu uważam za rozsądne.

Co do Videmonta mam mieszane uczucia, miałem - okiem laika - wrażenie, że coś tam zawsze wnosił wchodząc na boisko...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując