TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Ktoś spróbuje wrzucić głaz do ogródka Junco, podniesie: VALENCIA! ECHEVERRIA! VIDEMONT! Okej. Tyle, że dwóch pierwszych nie miało szansy się wykazać. Videmont zasadniczo też, ale jednak miał te kluczowe dla wyników meczów asysty.
Junco > ........................ Valckx i reszta
|
W przypadku tych 2 pierwszych wystarczyło popatrzeć, jakie ilości jedzenia pochłaniają w trakcie meczu, w strefie VIP. W sumie niewiele to miało wspólnego z profesjonalną dietą. Coś jak Vadis na początku swojej przygody w Polsce, tyle, że akurat on później przemienił się w wybitnego lidera. W przypadku naszych gagadków, szansę na wniesienie czegoś w profesjonalnej drużynie były praktycznie zerowe.... odesłanie ich z klubu uważam za rozsądne.
Co do Videmonta mam mieszane uczucia, miałem - okiem laika - wrażenie, że coś tam zawsze wnosił wchodząc na boisko...