Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Piszę tutaj, bo szkoda żeby konkretne posty przepadły w zalewie płaczu pokemonów w meczowym, po nienajgorszym meczu w Lubinie.
(...)
2. niska jakość piłkarska Arsenica, kompletnie nienadający się na ŚO zawodnik
(...)
|
Nazywasz ten wpis konkretnym postem
Pochwal się "pokemonie" kim Ty jesteś w świecie piłkarskim/trenerskim/menadżerskim że stwierdzasz po pierwszym ligowym występie 23 letniego obrońcy że się kompletnie nie nadaje? I to na podstawie transmisji telewizyjnej bo w Lubinie pewnie nie byłeś...