Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 22.08.2017, 16:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
obstawiam solidny wp..ol... i 4:0 dla ZL

ale chciałbym, żebyście po mnie, za to, po tym meczu jechali

autocytat najwyższą formą cytatu...
Jak zwykle FraMat ma rację..

Przyczyny takiego a nie innego wyniku:
- gospodarz ZL gra stałym składem bez większych zmian i zawirować kadrowych
- gospodarz ZL ma stabilną sytuację finansową, stabilną kadrę, stabilny zespół trenerski
- gospodarz ZL ma wypracowane schematy i ma porozumienie między zawodnikami.

Tego wszystkiego zabrakło Wiśle.
Graliśmy niby dobrze, ale w kadrze pojawili się nowi, niezgrani zawodnicy, którzy nie przepracowali z zespołem okresu przygotowawczego, (którego w zasadzie nie było): Arsenic, Basha, Ze Manuel, + niegotowy Llonch.
W dodatku Małecki i Boguski, którzy wydają się nie obsmyczać gry według Kiko i w zasadzie już dzisiaj nie pasują do tego zespołu.
A wynik i tak był na styk.
Bo 3:0 w tym przypadku jest mylące.
Jak w siatkówce: można przegrać 3:0 i taki wynik pójdzie w świat, ale nikt nie zwróci uwagi, że każdy set był przegrany na przewagi.

Podsumowując: potrzeba CZASU
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując