Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5741
Stary 22.08.2017, 14:20
Czuję się wywołany do tablicy, jako że ta grafika jest mojego autorstwa przy współpracy z innymi użytkownikami podczas wczorajszej, wieczornej dyskusji na SB. Z tego miejsca pozdrawiam- było na prawdę wesoło!

Grafika ukazuje skalę zjawiska piłkarskiego szrotu w naszym klubie, na przestrzeni lat. Na grafice zostali ujęci piłkarze, którzy w znaczącym stopniu przypisali się do kategorii "piłkarskiego szrotu"- parafrazując Weszło- na szrotomierzu niejednokrotnie zabrakło skali.

Oczywiście znalazłoby się paru ananasów którzy mogliby spokojnie na tej grafice się znaleźć, konkurując z zawodnikami na niej ujętymi (np. Kaczorowski, Dawidowski). Dyskusje BRANCO CZY VIDLICKA nie mają jednak sensu, subiektywne oodczucie. Jedyne co to zachęcam do stworzenia swojego zestawienia Branco miał przynajmniej efektywną fryzurę.

NIE MNIEJ JEDNAK- abstrahując od tego, czy nasze transfery w większości to praca Junco czy z polecenia Ramireza- z naszych OBECNYCH zawodników to na dziś ciężko wyselekcjonować kogoś, kto za jakieś 5 lat mógłby się znaleźć na podobnym zestawieniu. To świadczy tylko o dobrym wyszukiwaniu piłkarzy jak na aktualne możliwości ekonomiczne.

Ktoś spróbuje wrzucić głaz do ogródka Junco, podniesie: VALENCIA! ECHEVERRIA! VIDEMONT! Okej. Tyle, że dwóch pierwszych nie miało szansy się wykazać. Videmont zasadniczo też, ale jednak miał te kluczowe dla wyników meczów asysty.

Dlaczego trzech wychowanków? Bo byli ujowi I to, że wychowanek, nie ma znaczenia. Byli ujowi a szansę dostali. Poza tym dobrze mieć w składzie Polaków, nie?

Junco > ........................ Valckx i reszta
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 22.08.2017 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując