Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 22.08.2017, 14:11
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Na razie takiego nie ma aha... Tylko My szykujemy się na transfer kolejnego defensywnego z info TT
To znaczy, że nie będzie. Najwyraźniej nie jesteśmy w stanie sprowadzić za darmo ofensywnego pomocnika, który robiłby różnicę. Poza tym nie sugerujmy się terminami. Pirlo też był defensywnym pomocnikiem. Zawodnicy na tej pozycji mogą mieć różne charakterystyki.

Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Może wszyscy zapominamy o jednej rzeczy. Kostal był sprowadzany jako ofensywny pomocnik LUB skrzydłowy. Może więc mamy "dychę", ale trener nie chce o tym wiedzieć? Widać że brakuje skutecznej dziewiątki i/lub dynamicznego rozgrywającego. Jeśli żaden z trójki Halilovic-Kostal-Wojtkowski nie stanie się szybko rasową 10tką to może powinniśmy grać dwoma ofensywnymi i tylko jednym przecinakiem np. Kostalem, Haliloviciem i Bashą, który wczoraj fajnie się prezentował (kontrola piłki, strzał, nie tracił piłek, wychodził do przodu) chociaż był zamieszany w dwie z trzech bramek. Na moje oko dałbym szansę Kostalowi na 10tce bo Halilovic zalicza masę strat i jest dość wolny, a Wojtkowski holuje piłkę jeszcze wolniej, co w połączeniu ze słabymi warunkami fizycznymi sprawia że również traci masę piłek. Osobną kwestią jest brak środkowego napastnika i nadmiar def. pomocników w kadrze (chyba że Velez trafi do obrony).
Kostal, Halilović i Wojtkowski, to zawodnicy, którzy obecnie nie mają odpowiednich umiejętności, żeby grać coś poza ogonami. Trener ogląda ich codziennie na treningach i wie, że najlepszym miejscem na boisku dla każdego z nich jest ława. Chyba wyraźnie daje to do zrozumienia swoimi wyborami. Przykład Bartosza i różnica pomiędzy jego występami od pierwszej minuty, a wejściami w końcówkach meczów powinna chyba unaocznić, że Kiko nie ma problemu z właściwą oceną potencjału?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.08.2017 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując