Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

z pozdrowieniami dla tych którzy kontestuja pracę Junco
|
rozumiem przekrój ostatnich 15 lat.
Ale czemu tam jest trzech wychowanków i co to ma do Junco?
Po za tym, by byc sprawiedliwym, powinienes dodac obok taka sama tablice Junco i transferow ktore byly "jego" transferami.