|
Grac bardzo dobrze i przegrac to tez jest sztuka. To jest wrecz nieprawdopodobnie, ze gdy gramy dobrze to przegrywamy a gdy gramy slabo to 3 punkty zdobywamy, z pasami tak bylo, z Wisla Plock to samo, nagle z Zaglebiem jest bardzo dobrze a przegrywamy 0-3 jakbysmy w ogole przeszli obok meczu. Na chwile obecna to z Kiko nie gramy jakos wybitnie ale na razie wyniki go bronia. Teraz czas na Lechie, ktora jest w kryzysie, kibice domagaja sie zwolnienia trenera i trzeba to wykorzystac.
|