Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24109
Stary 22.08.2017, 10:17
Piszę tutaj, bo szkoda żeby konkretne posty przepadły w zalewie płaczu pokemonów w meczowym, po nienajgorszym meczu w Lubinie.

Ponieważ z większości piłkarzy jestem bardzo zadowolony, szczególnie udany debiut Bashy w trudnych warunkach, może napawać optymizmem, napiszę tylko o bolączkach naszej kadry.

1. tu ameryki nie odkryje brak wysuniętego napastnika Carlitos czekąjąc na piłki pod bramką traci 2/3 swojego potencjału i w naturalny dla siebie sposób cofa się po piłke szukając rozegrania i dryblingu , pocieszające może być to że łatwiej znaleźć takiego sępa niż takiego Carlitosa, no ale póki co u nas mamy do wyboru drewnianego Ondraska i całkowicie toksycznego dla morale Brożka

2. niska jakość piłkarska Arsenica, kompletnie nienadający się na ŚO zawodnik

3. coraz większe przesłanki aby wątpic w jakość Gonzalesa, częste błędy, udział przy większości straconych bramek

2+3+nieuchronne dobieganie kariery Arka ku końcowi karze mi się z zatroskaniem patrzeć na naszą linię obrony, tymbardziej że Sadlok może odejść , a i po prawej stronie Dani Alvesem Cywka nie jest...
Odpowiedz cytując