Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2017, 23:52
@Pepinho

To, o czym mówisz, jest problemem tej ligi a nie samej Wisły. Tak długo jak Ekstraklasa będzie punktem przerzutowym na zachód (albo i wschód), tak długo polskie drużyny będą odpadać w kompromitujący sposób w eliminacjach do pucharów, a w samej lidze nikt nie zbuduje nic stabilnego/długofalowego, bez względu na budżet.
Popatrz na Legię, teoretycznie 200 baniek budżetu, w praktyce nie są w stanie zatrzymać nikogo, na kogo przyjdzie oferta w granicach 4-5 milionów euro. Na zachodzie to drobniaki, u nas prezesi widząc takie kwoty rozkładają nogi. Wyróżniającego się zawodnika drużyna ekstraklasowa jest w stanie utrzymać przez maksymalnie 2 lata, jak w takich warunkach można budować cokolwiek?
Odpowiedz cytując