Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79661
Stary 21.08.2017, 23:11
Dla mnie Peter to taki drugi Marcelo. Na tle drużyny się wyróżniał, zarobilismy na nim sensowne pieniądze, nigdy nie ukrywał ze przyszedł do Nas się wybić, ale szanował Wiśle i jej kibiców. Szacunek i powodzenia w dalszej karierze.
Odpowiedz cytując