Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20352
Stary 21.08.2017, 22:25
azkaz napisał(a):Wyświetl post
2. Inwestor (PRAWDZIWY kibic tego klubu) nie dostał za niego ani złotówki, poza SkyBoxem do 2250 roku
W to akurat nie uwierzę nigdy
Odpowiedz cytując