|
Trochę moim zdaniem jest tak, że wynik nie odzwierciedla tego, co zagrali. Jach w sumie po meczu wypowiadał się w podobnym tonie.
Wystarczyło w pierwszej połowie wykorzystać, coś z tego co wykreowali...no ale nie zrobili tego.
Lubię Brożka bardzo, ale już ta ostentacyjna krytyka Carlitosa dzisiaj w jego wykonaniu trąciła żenadą.
Ze Manuel, jak na kogoś kto terminował w Porto, nie powinien kłaść się na murawie mając w decydującym momencie możliwość oddania strzału. Miał dwie takie sytuacje i obie dramatycznie spaprał.
Halilović widać, że ma papiery na granie. Oby z Lechią zagrał od początku.
Po derbach wydawało nam się, w sumie nielogicznie, że idziemy po puchary. Dzisiaj spadł kubeł zimnej wody i trzeba wyciągnąć wnioski. Uważam zatem, że największym plusem minionej kolejki było... sprzedanie Brleka. Oby udało nam się odgryzc w sobote.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|