Dzimi napisał(a):

Bez przesady, Melikoson brał piłkę, przebiegał pół boiska, kiwał pięciu i strzelał piękną bramkę. Pomijając różnicę klas między Wisłą z 2011 a obecną, to Carlitos jednak zdecydowanie nie daje temu zespołowi tyle, ile Melikson dawał tamtemu zespołowi wtedy (w 2011r).
|
Derby raz, dzisiaj, gdy się z lewej strony zabrał i 4 porobił to dwa. Nie ma mu co umniejszać.