Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 21.08.2017, 20:30
Dzimi napisał(a):Wyświetl post

Bez przesady, Melikoson brał piłkę, przebiegał pół boiska, kiwał pięciu i strzelał piękną bramkę. Pomijając różnicę klas między Wisłą z 2011 a obecną, to Carlitos jednak zdecydowanie nie daje temu zespołowi tyle, ile Melikson dawał tamtemu zespołowi wtedy (w 2011r).

Derby raz, dzisiaj, gdy się z lewej strony zabrał i 4 porobił to dwa. Nie ma mu co umniejszać.
Odpowiedz cytując