|
No jak widac dla wiekszosci ten mecz przekresił nas do konca,spadlismy do strefy spadkowej i ogólnie to koniec Wisły.Kiko juz Out.To forum to jest to co lubie poczytac.
Dajcie sobie chłopaki na wstrzymanie,bo gdyby nie Arsenic to smiem twierdzic ze tego meczu bysmy nie przegrali.Nieiwem gdzie ten Lubin zagrał tak wspaniale,ja nie widzialem w ich grze nic ciekawego,i to ze mieli jakas przewage,patrz chocby statystyki.A gra duzo lepsza niz z termalica,Plockiem czy w DERBACH(sic!).
Jedyne co potrzebujemy to Głowe bo Arsenic to dziecko we mgle ,odstawic Bogusia , i dokupic kogos na rozegranie a jak nie to stawiac na Hailivicia,jak keidys wypalił Brlek to moze i on da rady.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.08.2017 o godz. 20:30.
|