Temat
:
[VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
106
21.08.2017, 19:46
Jak można napisać, że Gonzalez świetny występ?
Co chwila walił piękne klopsy, które na jego szczęście nie zakończyły się golami.
Halilović oprócz kliku fajnych prób, również kilka fajnych strat.
A największy kryminał to Boguś i Mały...
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03