Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2017, 19:40
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze,może to kimś wstrząśnie,bo Kiko po tych fartach juz sodówki dostawał mówiac,ze jedziemy po 3 pkt.
Przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś
Miał mówić że będą cieszyć się z punktu wywiezionego z Lubina? Ja pier....

Odpowiedz cytując