Griszka30KR napisał(a):

|
I bardzo dobrze,może to kimś wstrząśnie,bo Kiko po tych fartach juz sodówki dostawał mówiac,ze jedziemy po 3 pkt.
|
Przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś

Miał mówić że będą cieszyć się z punktu wywiezionego z Lubina? Ja pier....