|
Podobał mi się Carlitos. Basha wypadł obiecująco. O reszcie szkoda gadać. Szczególnie Boguski był fatalny.
Bez Brleka ciężko nam będzie zestawić środek pola, choć para Velez + Basha może być ciekawa, ale niezbyt kreatywna. Szwajcarski Albańczyk wygląda na solidną ligową "ósemkę", ale raczej nie na zawodnika robiącego różnicę. Może z czasem się rozkręci.
Mamy też problem na skrzydłach, wbrew pozorom nie problem bogactwa, bo niby mamy wielu zawodników na dwie pozycje, ale wszyscy wyglądają kiepsko. Przede wszystkim trzeba odstawić Rafała od składu, bo to co on gra w tym sezonie, to praktycznie sabotaż.
|