silver03 napisał(a):

Oho już się zaczyna, załączył im się trybik o Kostalu
|
Nie wiem co cię tu dziwi. Zawsze gdy dostawał szansę, chłopak coś próbował szarpać. A przy tak kiepsko wyglądających skrzydłach jak dzisiaj - gdzie zarówno Boguski, jak i Małecki kompletnie nie istnieli i ciężko było patrzeć na ich grę - chciałbym móc zobaczyć, jak wyglądają ich zmiennicy. A Kostal chyba po to został do nas ściągnięty.